Naše služby

JAKUB KUPKA

VAŠE DŮVĚRA
MÁ SVŮJ ČAS

Stát se vítaným finančním poradcem dnes není jednoduché. Vím, že získání důvěry vyžaduje čas.

Klienti sami nejlépe poznají, že potřebují radu. Chtějí zajisit svůj majetek, děti nebo firmu. Kdy tedy dojde k našemu setkání, nechám na Vás.

Pojištění

Pojištění je produkt, který chce většina klientů mít, ale nikdy ho nechce použít. Pojištění by nám mělo dodávat pocit jistoty, že když se něco stane, bude se mít o koho opřít. Na trhu existují desítky pojistných produktů a každý je vhodný pro někoho jiného.

Díky svému týmu, znalostem a IT nástrojům Vám pomohu vybrat to vhodné pojištění pro Vás a pomohu s jeho nastavením tak, aby Vám bylo v těžkých životních situací oporou.

Hypotéky

Hypoteční úvěr je velký krok v životě člověka. Často nám tím vzniká závazek na desítky let a proto je potřeba se jeho výběru věnovat do hloubky a detailně. Porovnání nabídek není jen srovnání úrokových sazeb, ale také výběr vhodného partnera (banky).

Jak se bude banka chovat, když se dostanu do těžké životní situace a nebudu moc splácet? Jaké poplatky jsou s tím spojené? Co když budu chtít nemovitost v průběhu splácení prodat? Tyhle a mnoho dalších otázek pomáháme klientům zodpovědět a tím jim pomoci vybrat si vhodného partnera, kde hypoteční úvěr řešit.

Investice

Investice patří mezi nejcitlivější témata. Peníze znamenají pro každého z nás něco jiného a každý s nimi máme jiný cíl a tak je potřeba k nim přistupovat. Proto tvoříme pro každého klienta individuální investiční plán, dle jeho potřeb a požadavků. Vysvětlujeme klientům základy, snažíme se je edukovat a předat co nejvíce znalostí v této oblasti.

Dále poskytujeme našim klientům kompletní servis po celou dobu trvání investice, konzultujeme průběžné změny na tržních, aktuální situace a jak v nich ke svému portfoliu přistupovat. Dokážeme pro naše klienty zprostředkovat širokou škálu investičních příležitosti, od klasických podílových fondů až po přímý nákup nemovitosti s následnou správou nájemců či investici do kryptoměn.

JAKUB KUPKA

Reference spokojených klientů

"Profesionální jednání a poradenství vždy s dobrým výsledkem."

Vojtěch Němec

"S Jakubem řeším vše okolo financí už roky. Ať už jde o hypotéku, pojištění nebo cokoliv jiného, tak si můžete být jistí skvělým proklientskym přístupem. Narozdíl od jiných finančních poradců má klienty vždy na prvním místě. Z mojí zkušenost jsme vybrali vždy nejlepší možnost na trhu. Navíc vždy vše zařídí a ušetří mi obíhání bank, pojišťoven a jiných institucí. Doporučuju"

Štěpán Živnůstka

Jakub Kupka

Novinky a zajímavosti

Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi. Vestibulum ante ipsum primis in fau

NASTAL ČAS NA SETKÁNÍ?

Pojďme si domluvit osobní schůzku.

Společně vymyslíme tu nejlepší variantu pro Váš život,
Vaši rodinu nebo Vaši firmu.

Kontakt

Provozovatel webu je Jakub Kupka
FO podnikající podle Živnostenského zákona.

IČ 03227651

Pod lipami 1296, Jičín

+420 736 221 443

jakub.kupka@edofinance.cz

Partneři